China Dy-veprim Drill Accelerator Lloji SZJQ Prodhues dhe Furnizues | Gaofeng
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Dy-Veprimi Drill Accelerator Lloji SZJQ

Përshkrim i shkurtër:

Dy-Veprimi Drill Accelerator Lloji SZJQ Dy-veprim Drill Accelerator Lloji SZJQ mund të ruhen energji nga pranvera hidraulike. Ajo duhet të zbatohet me Model QYⅡ hidraulike shpuese Jar bashkërisht. Jakë stërvitje dhe Jar hidraulike (nën Accelerator stërvitja) mund të funksionojë një efekt të përshpejtuar kur luhatje funksionon si për të bërë pikë mbërthyer fitimin forcë më shumë luhatje. Ndërkohë, ajo mund të ulet dëmtimin e dridhje prodhuar nga lart-poshtë luhatje për mjetet stërvitje mbi stërvitja Accelerator. Specificatio ...


Detail Product

Produkt Tags

Dy-Veprimi Drill Accelerator Lloji SZJQ

Dy-Veprimi Drill Accelerator Lloji SZJQ mund të ruhen energji nga pranvera hidraulike. Ajo duhet të zbatohet me Model QYⅡ hidraulike shpuese Jar bashkërisht. Jakë stërvitje dhe Jar hidraulike (nën Accelerator stërvitja) mund të funksionojë një efekt të përshpejtuar kur luhatje funksionon si për të bërë pikë mbërthyer fitimin forcë më shumë luhatje.

Ndërkohë, ajo mund të ulet dëmtimin e dridhje prodhuar nga lart-poshtë luhatje për mjetet stërvitje mbi stërvitja Accelerator.

specifikimet :

 model  OD mm (në)  ID mm (në) Lidhje   Max. Up-luhatje Stroke mm (në)  Max. Poshtë-luhatje Stroke mm (në)  Hole Seal Presioni Mpa (psi)   Max punës Load kN (LBF)  Yield tensioni kN (LBF)  Max Torque kN.m (LBF · ft)   Yield Torque kN.m (LBF · ft)   Gjatësia mm (në)
SZJQ95  95(3-3 / 4) 31.8 (1-1 / 4) NC26 178(7) 178(7) 35(5000) 600(135000), 800(180000) 4(3000) 40(29500), 6651(261-7 / 8)
SZJQ121 121(4-3 / 4) 50.8 (2) NC38 178(7) 178(7) 1100(247,000), 1560(350000), 15(11000), 27(20000), 7185(282-3 / 4)
SZJQ165  165(6-1 / 2) 57.2 (2-1 / 4) NC50 165(6-1 / 2) 165(6-1 / 2) 2000(450000), 3750(700000), 25(18400), 75(55300), 7476(294-3 / 8)
SZJQ197 197(7-3 / 4) 71.4 (2-13 / 16) 6 5 / 8REG 203(8) 203(8) 2600(585.000), 4000(900000), 30(22100), 100(73.700), 8000(315),
SZJQ203  203(8) 71.4 (2-13 / 16)    6 5 / 8REG 203(8) 203(8) 2600(585.000), 4000(900000), 30(22100), 100(73.700), 8000(315),
SZJQ241 241(9-1 / 2) 76.2 (3) 7 5 / 8REG 254(10) 254(10) 3500(787.000), 5800(1300000), 40(29500), 180(133,000), 7259(285-3 / 4)

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne